Nowe promocje - dowiedz si� wi�cej!

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia polega na podawaniu bardzo małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio do skóry. Ma zastosowanie w w regeneracji skóry, poprawie jej wyglądu i intensywnym nawilżeniu, w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia.

W przypadku zabiegów mających na celu poprawę kondycji skóry stosuje się nieusieciowany kwas hialuronowy, czasami z dodatkiem minerałów i witamin. Preparaty stosowane w mezoterapii pobudzają komórki skóry (fibroblasty) do wzrostu, produkcji kolagenu i elastyny. Podając różne substancje do skóry w postaci iniekcji omijamy naskórek, który stanowi skuteczną barierę dla kremów lub składników różnych zabiegów kosmetycznych.

Jednym z najczęściej wykorzystywanych w mezoterapii związków rewitalizujących jest kwas hialuronowy. Jest to substancja naturalnie występująca w skórze, niestety z wiekiem jest jej coraz mniej. Efektem mezoterapii jest zwiększona elastyczność i jędrność skóry, poprawa struktury (gęstości) skóry, drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Najlepszy efekt daje seria 3-4 (lub więcej) zabiegów wykonanych w odstępie 2-4 tygodni, a następnie 1 zabieg co kilka miesięcy. Najbardziej widoczne efekty uzyskuje się u osób w wieku 30-50 lat. Nie oznacza to,że u osób po 50 r.ż mezoterapia jest nieskuteczna.  Wręcz przeciwnie-potrzebna jest tylko większa ilość zabiegów lub połączenie mezoterapii z innymi metodami rewitalizacji skóry.

Zabiegi mezoterapii igłowej mają znaczenie w profilaktyce starzenia się skóry.

W przypadku skóry młodej, tylko odwodnionej wystarczy stosowanie samego kwasu hialuronowego,

Natomiast w przypadku cery dojrzałej,zmęczonej lub mocno przesuszonej najlepiej sprawdzi się połączenie kwasu hialuronowego z gliceryną lub mannitolem /Princess Rich lub StylageHydro/. Bardzo dobre efekty rewitalizacji skóry daje zabieg z wykorzystaniem preparatu NCTF HA, w którym obok kwasu hialuronowego sa witaminy, aminokwasy i kwasy nukleinowe. 1 ampułka  NCTF HA  wystarcza na wykonanie zabiegu w obrębie twarzy i szyi.

Zabieg wykonywany jest po wcześniejszym znieczuleniu skóry, z wykorzystaniem bardzo cienkiej igły. Nakłucia wykonywane są obok siebie, z wytworzeniem malutkiej grudki, która wchłania się w ciągu 2-3 dni.

Mezoterapię można stosować na całą twarz łącznie z okolicą oczu.Uważana jest za jedną z najskuteczniejszych metod rewitalizacji skóry wokół oczu.Bardzo dobre efekty daje mezoterapia skóry szyi. dekoltu i dłoni.

Czas trwania 1 zabiegu to ok.30-40 minut (wliczając w to znieczulenie).

Mezoterapię igłową można zastosowac do redukcji rozstępów i wiotkości skóry. Bardzo skutecznym preparatem jest StrechCare. należy wykonac 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Zabiegi warto łączyc z radiofrekwencją, lipolizą kawitacyjną, mikrodermabrazją i masażami.

LightEYES Ultra -  Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który powoduje natychmiastowe i bezinwazyjne rozjaśnienie cieni pod oczami. Zawiera ruszczyk, witaminę C oraz antyoksydanty. Poprawia mikrokrążenie i elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Likwiduje drobne zmarszczki nadając oczom promienny wygląd.

Wskazania:

- ciemne kręgi wokół oczu

- obrzęk górnej i dolnej powieki

- korekcja drobnych zmarszczek

- przepukliny tłuszczowe

  Cena zabiegu: 200 zł

Revital Celluform - przełom w walce z cellulitem.

Nowy zabieg Revital Celluform z użyciem specjalnie przygotowanego koktajlu składników aktywnych podawanych na zasadzie mezoterapii można porównać do miękkiej (łagodnej) liposukcji. Ten zabieg pomaga w mało inwazyjny sposób uporać się z problemem cellulitu.

Zabieg polega na podawaniu substancji czynnej podskórnia przy użyciu bardzo cienkiej igły, po uprzednim znieczuleniu skóry.

Podstawowe składniki preparatu to:

  • lecytyna (z ziaren soi) pomaga redukować zastoje tłuszczowe
  • kwas deoksycholowy (naturalnie występujący w organizmie) -ułatwia wchłanianie tłuszczu
  • witamina PP-obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji. Zwykle zalecane jest wykonanie od 5 do 10 zabiegów.

Revital Celluform można stosować na uda.pośladki, ramiona, brzuch.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

Cena zabiegu w zależności od leczonej okolicy ciała - od 300zł.

Zabieg można łączyć z masażem próżniowym lub radiofrekwencją RF.

FIXER - nowy preparat do mezoterapii -alternatywa dla Botoxu.

4 główne składniki aktywne: Acetylowany Heksapeptyd-8 i Heksapeepty-20, DMAE,    Ekstrakt z Hibiscus Esculentus, Ekstrakt z zielonej herbaty

Wskazania: skóra wiotka i osłabiona, okolice żuchwy /chomiki/, zmarszczki czoła, zmarszczki okolicy oczu, skóra wiotka w okolicy piersi, ramion, brzucha, kolan.

Cena zabiegu od 250zł/ 1 okolica.

Mezoterapia igłowa CENNIK

prep. CytoCare , StrechCare 450zł/amp
prep. StylageHydro, M-HA18
 M-HA 10 /Filorga/
550zł/amp 1ml
650zł/amp 3ml    
prep Rich Princess 600zł/amp 1ml   
prep. NCTF HA  480zł/amp 3ml
REVITAL CELLUFORM  
CelluCare                     
300zł /amp   PROMOCJA
mezoterapia skóry głowy  HairCare
(w łysieniu, wypadaniu włosów)
200zł/zabieg